Grupu braucieni uz PČ Šveicē!

Tas brīdis ir klāt – beidzot sapucēts, apdomāts, izdomāts un vēlreiz pārdomāts – kā labāk, kā lētāk, kā interesantāk! Proti, beidzot ir piedāvājumi uz pasaules hokeja čempionātu Šveicē.

Šoreiz pēc katra iespējām un vēlmēm. Gribas maz un lēti? Var doties tikai uz divām spēlēm, gandrīz nekavējot darbadienas.

Vēlme klātienē atbalstīt Latvijas hokeja izlasi uz pirmajām trim spēlēm pret Norvēģiju, Kazahstānu un Itāliju? Šeit pat vairāki varianti – lētākais, ja esat patstāvīgi, lidojat uz Cīrihi ar pārsēšanos, paši nokļūstat no lidostas uz 2* viesnīcu, paši izdomājat, kā tikt uz arēnu. Dārgāk, ja ir vēlme dzīvot 4* viesnīcā un lidot ar tiešo reisu. Bet ir arī trešais variants tiem, kuri grib redzēt ne tikai hokeju, bet doties arī ekskursijās – lidojums uz Štutgarti (vai brauciens ar autobusu), Reinas ūdenskritums, Lucerna, Berne un Interlakena vai Lugano. Kā teikt – izvēlies, ko vien vēlies.

Bet ko nu daudz par to – vēlāk iztirzāsim katru braucienu atsevišķi, bet šobrīd ar informāciju par braucienu uz Šveici var iepazīties šeit.