Uz pirmajām divām spēlēm – feini un ar tusiņu

Pasaules čempionāts hokejā, kas risināsies Šveicē, teorētiski ir aiz kalniem, bet praktiski laika mest naudiņu krājkasītē ar katru dienu paliek aizvien mazāk. Lai čempionāts nepaliktu tikai vēlmju sarakstā un nolikts kur plauktiņā, piedāvājam īsus, bet labus izbraukumus uz Cīrihi, pirmajām divām spēlēm pret Norvēģiju un Kazahstānu.

Tusiņš ir neatņemama hokeja brauciena sastāvdaļa, tādēļ viens no diviem piedāvājumiem uz Pasaules čempionātu hokejā ir doties uz Cīrihi ar autobusu jau 7. maijā no rīta, nakšņot pa ceļam Polijā, pa ceļam arī apskatīt Reinas ūdenskritumu, un 8. maija vakarā ieripot jau Cīrihē, lai nākamajā dienā gana atpūties baudītu hokeju – spēles 9. maijā pret Norvēģiju un 10. maijā pret Kazahstānu

Toties atpakaļceļš gan ātrs un ērts – 11. maijā ar busu līdz Štutgartei un tad ar tiešo reisu Štutgarte – Rīga atpakaļ uz Rīgu, lai uz vakarpusi jau būtu mājās. Cena šādam braucienam 590 EUR par personu, bet kā papildus izdevumi jāpierēķina klāt vēl hokeja biļetes, personiskie tēriņi un ēšanas izdevumi.

590 EUR cenā ietilpst 3 naktis 2* viesnīcā Cīrihes apkaimē, 1 nakts Polijas viesnīcā, brokastis, ceļš ar autobusu no Rīgas uz Cīrihi un no Cīrihes uz Štutgarti, lidojums Štutgarte – Rīga ar nododamo bagāžu līdz 20 kg, grupas vadītājs un ceļojuma apdrošināšana.

Pirmajiem desmit, kas pieteiksies šim braucienam, papildvieta autobusā līdz Štutgartei bez papildus maksas!

Ja nu tomēr ceļš ar autobusu uz Cīrihi šķiet pārāk ilgs, ir alternatīva – braucējiem uz hokeju 8. maija pēcpusdienā pievienoties Štutgartē – proti, ar tiešo reisu aizlidot uz šo Vācijas pilsētu, tad ar autobusu uz Reinas ūdenskritumu, tad uz Cīrihi. Un tālāk jau tieši tāpat kā tiem, kuri būs atbraukuši ar autobusu. Cena šim brauciena par 100 EUR augstāka – 690 EUR.

Papildus informācija par šo ceļojumu atrodama šeit. Ja vēl radušies jautājumi, droši var zvanīt uz “Travel Art LV” biroju 27717555, kā arī rakstīt ilze.jakovleva@travelart.lv.