Nedēļas nogale hokejam – uz spēlēm pret ASV un Šveices valstsvienībām

Turpinot tēmu par īsajiem izbraukumiem uz pasaules čempionātu hokejā, kas 2020. gada maijā risināsies Šveices darījumu galvaspilsētā Cīrihē, nevar nepieminēt nedēļas nogales tripu, kad klātienē iespēja redzēt spēles pret diviem iespaidīgiem pretiniekiem – ASV un mājinieci Šveici.

Šī brauciena galvenā priekšrocība – kavēta tiek tikai puse darbadienas, kā arī finansiāli nav tik traks robs makā, lai gan, protams, Latvija – Šveice hokeja biļešu cenas dara savu…

Sestdien, 16. maijā jau no agra rīta pulcēšanās lidostā “Rīga”, lai jau plkst. 7.35 izlidotu ar tiešo re4isu uz Cīrihi. Plānotais ierašanās laiks Šveicē ir plkst. 9.50 – tātad gana, lai pagūtu nolikt mantas viesnīcā un pagūtu plkst. 12.20 uz spēli Latvija – ASV. Pēc spēles brīvais laiks, lai beidzot iepazītu kaut mazliet Cīrihi, vai, pareizāk sakot, arēnas apkaimi.

Svētdien brīva diena, lai pašu spēkiem apskatītu Cīrihi, piemēram, apciemotu Naudas muzeju (kur tad vēl, ja ne Šveicē!), vai arī aizdodos uz FIFA muzeju… Vai arī vienkārši izstaigātu Cīrihi, nogaršotu siera fondjū (labi, labi, saldumu cienītājiem šokolādes fondjū), iepazītos ar Šveices armijas nažiem, nošausminātos par dārgo Šveices šokolādi un nobaudītu Šveices sieru (tīri labu var nopirkt arī “Lidl”). Vakarā plkst. 20.20 uz spēli Šveice – Latvija.

Pirmdien no paša rīta jau izrakstīšanās no viesnīcas un došanās uz lidostu, lai plkst. 9.50 lidotu uz Rīgu. Plānotā ierašanās Rīgā plkst. 13.20.

Šāda ceļojuma cena ir 560 EUR, un cenā ietilpst lidojums Rīga – Cīrihe – Rīga ar rokas un nododamo bagāžu līdz 20 kg, divas naktis 2* viesnīcā Cīrihes apkaimē (5,6 km no arēnas) ar brokastīm, transfērs no un uz lidostu, “Travel Art LV” pārstāvja pakalpojumi Šveicē, ceļojuma apdrošināšana.

Papildus gan jārēķinās ar izdevumiem par spēļu biļetēm, sabiedriskā transporta biļetēm, personiskajiem tēriņiem. Papildus informācija par braucienu atrodama šeit. Vai arī rakstot ludmila@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555.