Uz pirmajām trim spēlēm bez ekstrām

Jau tagad ir skaidrs, ka Cīrihē latviešu būs visvairāk tieši uz pirmajām trim pasaules čempionāta hokejā spēlēm, kad Latvijas izlase cīnīsies ar Norvēģiju, Kazahstānu un Itāliju. Kāpēc? Šoreiz iemesls tam ir ne tikai klasika – jau vēsturiski uz pirmajiem trim mačiem ir visvairāk letiņu, bet otrs ne mazāk svarīgs iemesls – uz šiem mačiem arī ievērojami lētākas biļetes.

“Travel Art LV” piedāvā vairākus variantus braucienam uz pirmajām trim spēlēm. Šoreiz vairāk par pašu ekonomiskāko. Proti, ceļojuma cena ir 590 EUR, un tajā ietilpst lidojums Rīga – Varšava – Cīrihe – Varšava – Rīga, dzīvošana 2* viesnīcā Cīrihes nomalē (ja salīdzinām ar Rīgu, tad tāda Babīte vien sanāk), kā arī ceļojuma apdrošināšana. Un tas ir arī viss – ekonomiskajiem ceļotājiem pašiem no lidostas jānokļūst viesnīcā (tas nav tālu, un var nokļūt gan ar viesnīcas šatlbusu, gan arī ar sabiedrisko autobusu), kā arī pašiem saviem spēkiem jānokļūst arēnā (arī tas nav tālu – no viesnīcas apmēram 10 minūšu gājienā ir vilciena stacija, un, lai nokļūtu Oerlikonā, jānobrauc vien divas pieturas ar S9), kā arī pašu spēkiem jāiepazīst Cīrihe un sevi jāizklaidē.

Tātad, ir lēti, bet papildus jārēķinās ar tēriņiem par spēļu biļetēm (no 129 EUR līdz 261 EUR), sabiedriskā transporta biļetēm (ap 20 EUR uz trim dienām, ja nekas nemainīsies), ēšanas izdevumiem (līdzās viesnīcai ir Mc Donald’s, picērija, lētais “Aldi” veikals), kā arī apskates vietas Cīrihē.

Vairāk informācijas par šo ceļojumu, rakstot liene@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555, vai atnākot uz “Travel Art LV” biroju Rīgā, Graudu ielā 68 A, 301. kabinets.