12 vasaras galamērķi ar futbola garšu jeb Eiropas kausa izcīņa futbolā!

12 Eiropas pilsētas 2020. gada vasarā piebildīs futbola līdzjutēji, jo sāksies Eiropas Kausa izcīņas finālturnīrs. Latvijas futbola faniem, kas grib atbalstīt savu izlasi, gan jāapbruņojas ar pacietību un jācer, ka kādreiz mūsu valsts varētu aizcīnīties līdz finālturnīram, bet pagaidām lielajā futbolā jāatrod savi favorīti, par ko turēt īkšķi.

Šobrīd gan biļetes uz Eiropas čempionāta spēlēm valstīm, kuru izlases nav kvalificējušās finālturnīram, ir nepieejamas – pēc loterijas principa tām varēs pieteikties no 4. decembra, bet… Pašiem jāizvērtē, cik neliela iespējamība pie šādām biļetēm ir tikt. Taču, pateicoties ilgstošai darbībai sporta tūrismā, ir izveidojies sadarbības partneru tīkls, kas piedāvā tikt pie finālturnīra biļetēm jau tagad.

Vienas no lētākajām finālturnīra biļetēm ir uz Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notiekošajām spēlēm – tur spēkiem mērosies Velsa, Šveice un Turcija. Biļetes pieejamas, sākot no 140 EUR.

Zīmīgi, ka par nosacīti sakarīgām cenām var tikt arī pie Romā notiekošo spēļu biļetēm. Piemēram, Itālija – Šveice biļetes maksā, sākot no 250 EUR.

Tepat netālu esošā Sanktpēterburga nav tik pievilcīga spēļu biļešu cenu ziņā (Krievija – Beļģija – biļetes maksā no 400 EUR), taču ir gana tuvu un viegli sasniedzama pat ar privāto auto.

Bet ir arī dārgais gals. Piemēram, Anglijas izlases spēles Londonā ir ļoti dārgas (500 EUR un uz augšu), vai vispār nav pieejamas. Ko darīt, angļi ir traki uz futbolu.

Tikpat traki ir arī vācieši, jo Minhenē uz tādām spēlēm kā Francija – Vācija un Portugāle – Vācija pieejamas biļetes tikai VIP sektorā, un cena ir, sākot no 2000 EUR.

Zīmīgi, ka pusfinālu spēles jau tagad var iegādāties no 600 EUR, bet finālspēles biļetes – no 1400 EUR. Tiesa gan, šādas cenas ir šobrīd, un, tuvojoties pasākumam, tās aizvien vairāk pieaugs.

Ja nu futbola biļešu cenas šķiet par augstu, tomēr ļoti gribas izbaudīt futbola gaisotni, tad jādodas uz Baku, Romu, Sanktpēterburgu, Kopenhāgenu, Amsterdamu, Bukaresti, Londonu, Glāzgovu, Bilbao, Dublinu, Minheni vai Budapeštu kā tūristam, un futbola gaisotne jāmēģina “noķert” fanu zonās. Jo čempionāta laikā šīs pilsētas būs īstas jautrības un līdzjutēju pārpilnas.

Vairāk informācijas par iespējam doties uz Eiropas kausa izcīņas finālturnīra spēlēm, rakstot inese.krumina@travelart.lv . “Travel Art LV” piedāvā arī naktsmītnes un transportu čempionāta laikā!