Gatavošanās PČ hokejā rit pilnā sparā – 100 dienas!

100 dienas – tieši tik daudz laika ir palicis, līdz pasaules čempionāta hokejā atklāšanai. Un 101 diena, līdz Latvijas izlase cīnīsies par pirmo uzvaru pret Norvēģijas valstsvienību.

Kā izteikušies paši čempionāta rīkotāji, divu gadu laikā auklētais pasākums drīz jau ieies finiša taisnē. Bet cik gatavs finiša taisnei, proti, somu krāmēšanai uz Cīrihi esi Tu pats?

Ja ir vēlme braukt, bet nav kompānijas, tad ir laiks pieteikties organizētiem grupas braucieniem uz PČ hokejā Cīrihē. Kā teikt – katram pēc maciņa iespējām.

Brauciens uz pirmajām divām spēlēm maksā, sākot no 590 EUR. Vēl dažas vietas ir!

Brauciens uz pirmajām trim spēlēm – te pat ir plašas izvēles iespējas! Proti, lidojums plus viesnīca maksā no 590 EUR, bet, ja ir vēlme, lai par drošību parūpējas grupas vadītājs un ir vēlme izbraukt arī ekskursijās, turklāt dzīvot 4* viesnīcā, tad jārēķinās ar ceļazīmes cenu 990 EUR.

Vēl vietas pieejamas arī braucienam uz četrām spēlēm pret Itāliju, Somiju, ASV un Šveici – cena 990 EUR. Kā arī tiem, kuriem maz brīvdienu, vietas vēl pieejamas braucienam uz divām spēlēm – pret ASV un Šveici.

Plašāka informācija par iespējām doties uz Šveici, PČ hokejā, zvanot pa tālruni 27717555 vai rakstot uz e-pastu ilze.jakovleva@travelart.lv.