Iepazīsti Šveici kopā ar citiem faniem – izbraukumi

Būt Šveicē un redzēt tikai Cīrihi? Nē, jo ir iespēja pievienoties Latvijas hokeja faniem un doties izbraukumos, lai redzētu kaut ko vairāk.

Berne, Interlakena, Trimmelbahas ūdenskritums

Viena no iespējām, doties organizētā izbraucienā uz Berni, Interlakenu un Trimmelbahas ūdenskritumu. Berne ir oficiālā Šveices galvaspilsēta, un 2009. gadā tā uzņēma pasaules čempionātu hokejā. Tā nav tik liela, kā Cīrihe, taču kalnu reljefs, skaistā arhitektūra un pilsētas simbols lācis to padara par patiesi unikālu un interesantu vietu, kuru noteikti ir vērts apmeklēt. Interlakena ir pilsēta, kas atrodas starp diviem tirkīza krāsas ezeriem, kalnu ieskauta un brīnišķīga. Protams, to vairāk atpazīst kalnu slēpotāji, bet arī pavasarī, kad sāk ziedēt puķes, viss kļūst zaļš, pilsēta iegūst romantisku nokrāsu. Šajā ceļojumā aizbrauksim arī uz Trimmelbahas ūdenskritumu, lai vērotu savām acīm dabas varenības spēku.

Ceļojuma datumi: 11. un 13. maijs, pilnas dienas izbraukums

Cena: 90 EUR pieaugušajiem, bērniem līdz 12 gadu vecumam 45 EUR

Uzmanību! Izbraukuma cenā neietilpst ēšanas izdevumi un ieejas biļetes apskates objektos. Ieejas biļete Trimmelbahas ūdenskrituma teritorijā – 11 CHF pieaugušajiem un 4 CHF bērniem.

Lucerna

Lucerna ir klasiska Šveices pilsēta, kas atrodas Fīrvalšteterezera krastā. Tā dibināta pirms aptuveni astoņiem gadu simteņiem, un tas arī ir jūtams, izstaigājot Lucernas ielu labirintus. Lucerna īpaši patiks tiem, kuri Šveici iedomājas kā skaistu paskartīti – kalni ar sniegotām sniega cepurēm, zaļas pļavas un nogāzes, kurās ganās gotiņas – nu gluži kā “Milka” reklāmās.

Ceļojuma datums: 12. maijs, pusdienas izbraukums

Cena: 75 EUR, bērniem līdz 12 gadu vecumam 35 EUR.

Uzmanību! Izbraukuma cenā neietilpst ēšanas izdevumi un ieejas biļetes apskates objektos!

Pieteikties ekskursijām var, zvanot pa tālruni 27717555, kā arī rakstot ludmila@travelart.lv.